Chcete zaujať
pozornosť žiakov?
Predstavujeme Vám nový interaktívny program Alf  pre
jednoduchú tvorbu testových úloh. 
Presvedčte sa sami!
Stiahnite si skúšobnú verziu!
Úvod Typy úloh Ukážky predmetov Videonávody Stiahnuť TESTY Doplnky Kúpiť Kontakt
Úvod Typy úloh Ukážky predmetov Videonávody Stiahnuť TESTY Doplnky Kúpiť Kontakt

Copyright © 2011 - 2019 PcProfi. All rights reserved. Podmienky ochrany osobných údajov

Úvod

email

heslo

Zabudli ste heslo?

Registrácia

ALF
na facebooku

Skúsenosti učiteľov

„Pre učiteľa je veľmi výhodné, že při príprave úlohy pomocou tohoto programu nepoužije neúmerne veľa času. Žiaci, hlavne tí menší, sú veľmi vďační za všetko nové a pracujú veľmi aktívne, čo při tradičných metódach vyučovania je častokrát nedosiahnuteľné.“  

           Mgr. Anna Forgáčová

učiteľka, SZŠ Rovníková Košice„Úlohy sa vytvárajú a hlavne jednoducho. Z môjho pohľadu všetky druhy úloh viem v plnom rozsahu využiť v predmetoch, ktoré vyučujem (matematika, informatika, slovenčina). Využil som program v rámci vyučovania v interaktívnej učebni a ohlas u žiakov bol vynikajúci."


         Ing. Ján Helcmanovský

učiteľ, SZŠ Rovníková Košice“Program Alf ma zaujal svojou jednoduchosťou a nenáročnou obsluhou. Tvorba testových úloh je jednoduchá a zrozumiteľná. Deti môžem motivovať vo všetkých vyučovacích hodinách. Deti si pri testových úlohách overia svoje vedomosti, ale hlavne sa zabavia.”

Mgr. Magdaléna Koniarová

učiteľka, SZŠ Rovníková Košice“Program ALF je veľmi praktický a časovo nenáročný program na vytváranie rôznych úloh na zopakovanie preberaného učiva a na preverenie vedomostí žiakov. Páči sa mi aj to, že žiakom viem pripraviť úlohy aj na počítače v PC učebni, kde vedia samostatne tieto úlohy riešiť.”

Mgr. Miroslav Vasiľ

učiteľ, SZŠ Rovníková Košice“Program Alf je výborný! Poskytuje učiteľovi veľa možností na tvorbu testových úloh. S programom Alf sme pokojní.”


kolektív učiteľov

ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto“Ponuka je veľmi zaujímavá, práca s jednotlivými aplikáciami jednoduchá. Jednotlivé tlačidlá programu sú veľmi názorné a ich ovládanie je intuitívne. Veľmi dobré na rýchle tvorenie testovacích cvičení. Práca s týmto jednoduchým programom sa nám páči.”

kolektív učiteľov

ZŠ P.J. Šafárika, Prievidza“Produkt Alf je veľkou pomôckou při tvorbe písomných prác, učiteľ získa mnoho času při grafickej úprave textu, má možnosť výberu formy a stačí sa mu zamerať len na obsah. Dá sa použiť na overovanie vedomostí, ale aj na precvičovanie učiva zábavnou a žiakom pútavou formou.”

Mgr. Jana Kozelová

učiteľka, ZŠ SibírskaPrešov


späť
Používaním stránok prevádzkovateľa PcProfi, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
ROZUMIEM