Chcete zaujmout
pozornost žáků? 
Představujeme Vám interaktivní program Alf pro tvorbu
testových úloh pěti zajímavých druhů.
Vhodný zejména pro použití s interaktivní tabulí!
Stáhněte si zkušební verzi!
Úvod Typy úloh Ukázky prědmětů Videonávody Stáhnout TESTY Doplňky Zakoupit Kontakt
Úvod Typy úloh Ukázky prědmětů Videonávody Stáhnout TESTY Doplňky Zakoupit Kontakt

Copyright © 2011 - 2019 PcProfi. All rights reserved. Privacy & Terms

Úvod

email

heslo

Zapomněli jste heslo?

Registrace

Představujeme Vám program Alf, který si zamilujete na první pohled Vy i Vaši žáci.

Ještě nikdy nebyla tvorba testových úloh jednodušší a jejich zkoušení poutavější.

Otestujte vědomosti žáků různými druhy úloh a udělejte i své hodiny interaktivnějšími a zábavnějšími!

Interaktivní a zábavný
Zkušenosti učitelů
ZAKOUPIT

Klikněte na obrázek vpravo a odpočiňte si při zábavném testu vytvořeném v programu Alf a seznamte se s jednotlivými typy úkolů a možnostmi programu Alf. Tento test průběžně měníme.


Pokud máte zájem být informováni o novinkách na naší stránce, o nejnovějších změnách v programu Alf a jiných aktualitách, zde se můžete přihlásit k odběru našich infomailů. Toto odebírání můžete kdykoliv zrušit:

Dej si pauzu s Alfem
Rozšířená databáze testů!

Využijte naši databázi testů a učebních materiálů, kterou jsme rozšířili o testy Alf pokrývající 1. stupeň základní školy v hlavních předmětech.

ukázky úloh

Pokud chcete vyzkoušet tvorbu testů v programu Alf, připravili jsme pro Vás možnost získat licenci START zdarma.

Součástí této licence možnost tvorby nejpoužívanějšího typu úloh - výběr jedné odpovědi (a, b, c, d ...).

Tato licence je časově stejně časově neomezená a můžete ji používat na všech žákovských a učitelských počítačích bez omezení. Vyplňte níže uvedený formulář a získejte zdarma licenci START pro vaši školu.

ALF - START
OnLine testování žáků

Připravili jsme pro vás rozhraní, ve kterém budete moci snadno a rychle přidělovat testy a dokumenty žákům a získat okamžitě zpětnou vazbu o jejich řešení. Učitel může přiřadit žákům již hotové testy z databáze nebo vložit své vlastní. Snažili jsme se ovládání zjednodušit na maximum, takže práci v online testování zvládne opravdu každý. V následujícím videu si můžete prohlédnout systém práce v online testování a přesvědčit se o jeho snadnosti a rychlosti:

Proč učitelé milují Alfa?

Připravili jsme pro vás novou verzi Alfa plnou novinek a vylepšení. Přidali jsme nové typy úloh, které dodají vašim testům pestrost a zaujmou pozornost vašich žáků. Nyní máte k dispozici 12 typů úloh.

Nová verze Alfa!
ukázky úloh

Získejte ALF-START zdarma!


Představujeme Vám výukové DVD Alfíček, kde naleznete pestrou sadu více než 3.000 úloh, cvičení a her pro mateřské školy. Díky nim si děti procvičí slovní zásobu a vědomostní znalosti z prakticky všech oblastí učiva mateřské školy. Kromě české slovní zásoby si mohou procvičit i slovní zásobu v anglickém jazyce. Toto jedinečné DVD by na vaší mateřské škole určitě nemělo chybět.

DVD ALFÍČEK pro mateřské školy

OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ VERZI

Využijte možnost ZDARMA si objednat pro vaši mateřskou školu zkušební měsíční přístup na stránce www.alficek.cz (zasíláme pouze na adresu vedení školy).

Použitím stránek provozovatele PcProfi, s.r.o. souhlasite s užívaním cookies, díky kterým zlepšujeme naše služby. Více informací
ROZUMÍM